fbGodziny operacji: od poniedziałku do piątku, w godzinach 09.00 – 16:00, a także w sobotę 09:00 – 14:00

Kim jesteśmy

             rug_store_thessaloniki

Handmade carpets e-shop - CarpetU2

Sklep internetowy z ręcznie robionymi dywanami CarpetU2 jest nowym tworem firmy Taba Tabaee, z siedzibą w Kermanszah w Iranie, której oddział znajduje się w Salonikach. Firma ta zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą ręcznie robionych, perskich dywanów od 1990 roku. Ogromny wybór dywanów w naszej kolekcji, ich jakość oraz autentyczność stanowią zupełną nowość na europejskim rynku internetowym. Bardzo niskie ceny, które oferujemy dzięki bezpośredniemu importowi naszych dywanów z Iranu (Persja) bez pośredników sprawiło, że ciągle rośnie zainteresowanie naszych klientów nie tylko w Grecji, ale i także na całym świecie.

Z tego właśnie powodu stworzyliśmy internetowy sklep CarpetU2. Z gwarancją firmy Taba Tabaee i stabilną jakością oferowanych produktów i usług, teraz dajemy Państwu możliwość zakupu ręcznie robionych dywanów z dowolnego miejsca na świecie. Do wszystkich dywanów dołączamy świadectwo autentyczności podpisane przez Yazdan Taba Tabaee, który zajmował się wyceną dywanów w Muzeum Sztuki w Teheranie.

Jednym z najważniejszych elementów naszej filozofii jest perfekcjonizm. Z tego też powodu, nasz sklep internetowy gwarantuje szybki, łatwy i przede wszystkim bezpieczny zakup. Na koniec, pragnąc stworzyć relacje zaufania z naszymi klientami, przedstawiamy nasze dywany w połączeniu z wieloma profesjonalnymi zdjęciami, które ukazują autentyczny obraz każdego dywanu, jaki zastacie Państwo w swoim domu.