fbGodziny operacji: od poniedziałku do piątku, w godzinach 09.00 – 16:00, a także w sobotę 09:00 – 14:00

Sposoby Płatności

Płatność Kartą Kredytową/PayPalMożesz dokonać wpłaty dzięki systemowi płatności Paypal - bezpieczny system transakcji internetowych.Wybierając Paypal jako sposób płatności, po wcześniejszym dokonaniu zakupu i wypełnieniu danych do wysyłki, zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę Paypal w celu zakończenia transakcji w sposób absolutnie bezpieczny i poufny.

Paypal akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, płatności można dokonać:

  1. Za pomocą karty kredytowej lub debetowej na stronie Paypal bez tworzenia konta Paypal.
  2. Używając już istniejącego konta Paypal.

Po zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia, zarówno od nas, ale także od paypal, proces wysyłkowy rozpocznie się natychmiast.

Nie ma możliwości, aby sklep internetowy CarpetU2, czy jakikolwiek jego przedstawiciel, poprosił o podanie szczegółowych danych karty płatniczej, czy zaproponował dokonanie zakupu w twoim imieniu używając tejże karty.

Wysyłka za Pobraniem

Wybór opcji zapłaty w formie wysyłki za pobraniem sprawia, że proces wysyłki rozpocznie się zaraz po złożeniu zamówienia oraz po skontaktowaniu się firmy z tobą drogą telefoniczną w celu potwierdzeniu szczegółów dostawy. Płatność zostanie dokonana w gotówce w momencie dostawy przesyłki do klienta. Dodatkowa opłata za przesyłkę za pobraniem wynosi 25 euro (cena w innych walutach wyliczana jest na podstawie obecnego kursu w danym dniu).